Lovas.hr - Općina Lovas

 • Povećaj slova
 • Resetiraj
 • Smanji slova

Istarska delegacija posjetila Lovas

DSCF3999Od 20. – 22. svibnja delegacija istarskog Novigrada predvođena gradonačelnikom Anteom Milosom, delegacija istarske općine Tar Vabriga predvođena načelnikom Niviom Stojićem i predsjednikom Općinskog vijeća Antunom Stojnićem,  te gđom Ines Krajčak ispred istarske županije posjetile su Vukovarsko – srijemsku županiju, Grad Ilok te naravno i našu Općinu.

Gostujuća delegacija JLS Istarske županije primljena je u prostoru Vukovarsko –srijemske županije gdje je 21. održan radni sastanak na kojem su sa strane Vukovarsko – srijemske županije bili zamjenik župana Ž. Cirba, gradonačelnik Grada Iloka Miroslav Janić, dogradonačelnik Vinkovaca Tomislav Šarić te načelnik naše Općine Stjepan Milas. U poslijepodnevnim satima gosti iz Istre, nakon što su posjetili Spomen obilježje na Ovčari i groblje Hrvatskih branitelja, došli su u radni posjet našoj Općini gdje je također održan radni sastanak te ugodno druženje.DSCF3967

Zadnjeg dana posjeta, u subotu 22. svibnja, gosti su brodom od Vukovara do Iloka upoznali ljepote Dunava da bi u Iloku održali još jedan radni sastanak uz turistički obilazak Grada.

Cilj posjeta je ispitivanje mogućnosti suradnje između JLS naše i Istarske županije na svim poljima društvenog života. Dogovoreno je i potpisivanje sporazuma o suradnji i prijateljstvu između naše Općine i Tar Vabriga a koje će uslijediti kroz nekoliko mjeseci.

 

 

 

PLAN-GOSPODARENJA-OTPADOM

STATUT OPĆINE LOVAS

POSLOVNIK OPĆINSKOG VIJEĆA

OSTVARIVANJE PRAVA NA PRISTUP INFORMACIJAMA

ZAŠTITA OSOBNIH PODATAKA

OBRASCI

EU INFO

Baner

PROGRAM RASPOLAGANJA POLJOPRIVREDNIM ZEMLJIŠTEM

Lovaski list

 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list
 • Lovaski list

Tko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 27 

Savjetovanje s javnošću

KONCESIJE